Cześć, mam na imię Alek i przez ostatnich 20 lat hobbistycznie zajmowałem się tworzeniem mebli. Teraz postanowiłem zająć się tym na poważnie. Poprzez projekt LAMELIA KUCHNIE chcę nareszcie rozwinąć skrzydła w tworzeniu, kreowaniu i budowaniu zabudów kuchennych od początku do końca. Swoją przygodę z kuchniami zacząłem wiele lat temu od montażu ich. Później przez kolejnych dwadzieścia lat wielokrotnie podejmowałem się wyzwania, jakim było wykonanie całej kuchni od a do z. Dwukrotnie robiłem je dla siebie, ale także dla rodziców, czy kilkorga znajomych. Za każdym razem wkładałem w to wszystkie swoje zasoby, aby wykonać zadanie najlepiej jak się da, a efekt często był lepszy od oczekiwanego. Wiem, że jestem świetny w tym co robię i chcę się tym z Tobą podzielić.

Co mogę Ci zaproponować? Oddaję w Twoje ręce swój CZAS, DOŚWIADCZENIE, WYOBRAŹNIĘ oraz UMIEJĘTNOŚCI związane z projektowaniem i tworzeniem mebli kuchennych na wymiar. Od kilku lat na bieżąco śledzę meblarskie trendy nie tylko polskie, ale i światowe. Mogę zaproponować Ci niespotykane i oryginalne rozwiązania, które uczynią Twoją kuchnię wyjątkową i modną na lata.

Wyznaję zasadę, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. Jeśli masz w głowie swoją wymarzoną kuchnię, to ja ją dla Ciebie zaprojektuję i wykonam. Będzie nas to kosztować wiele godzin rozmów, setki wiadomości, wspólnych przemyśleń, przeglądania projektów i poprawek w nich, ale efekt końcowy będzie tego warty. Pracuję na 100% albo wcale. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby ostateczny efekt mojej pracy był piorunująco dobry. Chcę abyś wchodząc do swojej kuchni codziennie rano miał/miała pewność, że to były dobrze wydane pieniądze i najlepiej zainwestowany czas.

Kuchnia to najważniejsze miejsce w Twoim domu.
Zaprojektujemy kuchnię Twoich marzeń.
Od pomysłu do realizacji wcale nie musi być tak daleko.